raltours2018@gmail.com || 0371003952 / 0728139482

Transport Persoane Romania Anglia

Transport persoane Romania Anglia - Raltours

RalTours ofera servicii de Transport Persoane Romania Anglia cu autocare si microbuze turistice de ultima generatie in cele mai bune conditii de siguranta si confort.

Va punem la dispozitie curse de autocar si microbuz, regulate de linie catre Anglia, cu plecari din toate orasele Romaniei catre toata Anglia si retur.

Transport persoane Romania Anglia si retur se face direct si rapid la adresa dorita! Cu noi nu riscati sa ajungeti prea tarziu la locatia dorita.

Anglia se întinde pe două treimi din centrul și sudul insulei Marea Britanie, plus insulele dinspre coastă din larg.

Anglia se învecinează la nord cu Scoția și la vest cu Țara Galilor. Este mai aproape de Europa continentală decât oricare altă parte a Britaniei, separată de Franța de 52 km de mare (22 mile nautice). Tunelul Canalului, lângă Folkstone, leagă direct Anglia de Europa continentală. Granița anglo-franceză este la jumătatea drumului de-a lungul tunelului.

 

Apelati cu incredere la unul din numerele noastre de telefon:

0371003952 / 0728139482 / 00447824035362

Pret de la 100 £

transport persoane romania anglia

Compania RalTours este foarte interesata de siguranta si confortul calatorilor nostri, de aceea va punem la dispozitie flota noastra auto formata din 15 autocare si 50 microbuze turistice, moderne, clasificate 3-4 stele, dotate cu aer conditionattelevizor, scaune comode si rabatabile, priza la fiecare scaun, sistem wi-fi national.

Daca aveti intrebari sau alte nelamuriri privind transport persoane Romania Anglia si Anglia Romania ne gasiti la orice ora la unul din numerele de telefon afisate mai sus. De asemenea daca intampinati greutati la efectuarea uneia sau mai multor rezervari pentru traseul Romania Anglia si Anglia Romania si doriti ajutorul nostru sau daca aveti sugestii referitoare la activitatea noastra ne puteti contacta la unul din numerele din pagina.

Transport persoane Romania Anglia cu autocar sau microbuz plecari din toate orasele din Romania!

 

Microbuz Romania Anglia

Apelati cu incredere la unul din numerele noastre de telefon:

0371003952 / 0728139482 / 00447824035362

                                                                                                                                            

 Transport Persoane Romania Anglia si Retur se efectueaza Luni, Joi si Sambata 

 

Va oferim

Transport cu autocare si microbuze moderne

O calatorie in deplina siguranta si comfort

O masa calda la restaurant

O geanta de mana sau rucsac

Un bagaj de 50 kg

Reduceri pentru grupuri peste 5 persoane

Reduceri pentru copii

Soferi cu experienta

Transport colete Romania Anglia si Anglia Romania

 

RalTours va transporta colete in cele mai bune conditii pana la adresa dorita.

Transport colete Romania Anglia si retur

RalTours transporta colete la adresa cu urmatoarele conditii: colet Romania Anglia

 

Pretul transportului : 2 lire pe kg

– primele 25 de kg se taxeaza cu 50 lire;

– sa nu contina tigari si bauturi alcoolice ;

Program transport colete Romania – Anglia si retur

– colectare colete Romania: Luni, Joi si Sambata

– colectare colete Anglia (de la adresa) : Luni, Miercuri si Sambata

                                   

Sosiri si Plecari Transport Persoane Romania Anglia

 

Oras Statia Ora Oras Statie Ora
Braila Gara 5:00  Galati McDOnalds 5:30
Tecuci Hotel Turist 7:00 Barlad Gara 8:00
 Husi Parcare Lidl 8:30 Vaslui  Lidl Gara 9:00
Negresti Centru 10:00 Roman Gara  11:30
Focsani Petrom-Dedeman  7:30 Adjud  Monument 8:30
 Onesti Gara 9:00 Comanesti Gara 9:30
Moinesti Centru  10:00 Bacau Autogara 10:30
Buhusi Gara 11:00 Piatra-Neamt Lidl Metalo 12:00
Iasi  McDonalds 9:30 Podu Iloaiei Posta 10:00
 Harlau Hotel Raresoaia  10:30 Tg. Frumos OMV 11:00
Pascani Petrom 11:30  Motca  Camin 12:00
Cristesti Pod 12:30 Tg. Neamt Autogara 13:00
 Dorohoi Giratoriu Centru 9:00 Botosani OMV 9:30
 Suceava Autogara 10:00 Gura Humorului Hotel West  11:00
Falticeni Nada Florilor 12:00 Poiana Largului Viaduct 14:30
 Toplita Fast Food 16:30 Reghin Luqoil 17:30
 Tg. Mures Aut. Voiajor 18:30 Ludus OMV 19:30
 Turda OMV 20:00 Cluj Billa 21:00
Huedin Politie 22:00 Alesd Centru 23:00
 Oradea Gara 23:00 Bucuresti Carrefour Baneasa 9:00
Ploiesti Lidl 10:15 Brasov Gara CFR 13:00
Fagaras Centru 14:15 Avrig  Piata Lazar 15:00
Sibiu Peco 15:40 Deva Gara  16:30
 Sebes Minimax 17:10 Alba Iulia Gara CFR 17:40
Teiusi  Peco Lukoil 18:10 Aiud Parcare Peny 18:30
Craiova Gara 09:00 Filiasi Gara 10:00
 Rovinari Gara 11:00 Targu Jiu  Gara  11:30
Petrosani Gara 12:30 Hateg Gara  13:00

Transport Persoane si Colete la adresa Romania Anglia si retur

Apelati cu incredere la unul din numerele noastre de telefon:

0371003952 / 0728139482 / 00447824035362